Bulqizë, i riu bën drift në mes të rrugës për famë online! Gjobitet me 60 mijë lekë dhe i hiqet patenta

9 Shtator, 13:52 | Përditesimi i fundit: 2023-09-09 14:12:47

Bllokoi qarkullimin e lirë të mjeteve për të kryer manovra të rrezikshme (drift) me automjet, ndoti ajrin e më pas e postoi video-n në rrjete sociale, identifikohet dhe procedohet penalisht 25-vjecari.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha