Prag derbi/ Dede: Tirana do ta shijojë dhe do ta fitojë ndeshjen! Daja: Shpresoj që 3 pikët të jenë tonat

20 Janar, 13:40

Në prag të derbit me Partizanin, trajneri i Tiranës Nevil dede thotë se skuadra e tij ka për synim ta shijojë dhe ta fitojë sfidën. Ndërkohë te kampi i kuq nuk janë kaq euforikë edhe pse kanë marrë lajmë të mira nga FIFA.

Kategori të tjera