Presidenti irlandez dhe qeni i tij ‘rrëmbejnë’ zemra e shikuesve gjatë një interviste live

5 Maj, 09:30

Qentë janë shume inteligjent dhe miqtë më të ngushtë të njeriut, ata shprehin dashurinë e tyre në forma të ndryshme, por gjithmonë kanë mënyrën e tyre të veçantë për të fituar zemrat tona.

Momenti kur qeni i presidentit irlandez, Michael Higgins kërkon vëmendjen e tij, teksa ai flet në kamera për një televizion, ka bërë xhiron e rrjetit.

Megjithëse qeni kërkon vëmendjen e Higgins me ngulm, ai nuk humb durimin asnjë sekondë por e ledhaton me ngrohtësi dhe vazhdon flet për kamerën e televizionit.

Njerëzit në rrjetet sociale e adhuruan këtë moment të ngrohtë mes presidentit dhe qenit të tij, duke komentuar me fjalët më të ëmbla.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha