Presidenti Joe Biden rrëzohet nga biçikleta

18 Qershor, 17:01

Presidenti amerikan Biden u rrezua nga një biçikletë ndërsa po ecte pranë plazhit të tij Rehoboth ditën sotme. Agjentët e Shërbimit Sekret e rrethuan menjëherë komandantin e përgjithshëm 79-vjeçar dhe e ndihmuan të ngrihej në këmbë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha