'Presidenti' kthehet në pikën zero, palët akuzojnë njëra-tjetrën për prishje të konsensusit! Alibeaj: Kandidatin tonë ta firmosin socialistët! PS: S’ishte kjo dakordësia

20 Maj, 18:00 | Përditesimi i fundit: 2022-05-20 21:06:11

Negociatat për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit mes mazhorancës dhe opozitës janë kthyer sërish në pikën zero.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha