Prishja e ndërtimeve në bregdet, zotëria pyet i habitur: Pse nuk shemben vilat tek Gjiri i Lalzit?

2 Qershor, 09:38

Për aksionin e prishjes së ndërtimeve pa leje në bregdet që nis javën e ardhshm u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri bëri një analizë të situatës dhe pyeti edhe me habi: Pse nuk shemben edhe vilat tek Gjiri i Lalzit?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha