Projektligji i amnistisë fiskale, debati në Report TV, Lika: Është krim, pabarazi përpara ligjit! Çoçoli: E ka bërë Italia në kohë krize

6 Korrik, 19:37

Amnisti fiskale duhet të 'korrigjojë' emërtimin dhe duhet të quhet amnisti penale. kështu i shoreh audituesja ligjore, Meri Lika në 'Studio Live; me gazetarin Arbër Hitaj në Report Tv. Në një debat pro dhe kundër projektligjit të ri të amnistisë fiskale, eksperti i ekonomisë Fatos Çoçoli, duke e krahasuar me shtetet e tjera doli pro amnistisë fiskale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha