Propozimi që shkaktoi të qeshura:Deputetët të japin nga rroga për afganët,zotëria:Ata po na “rrujnë”

24 Gusht, 09:35

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri bëri një propozim që deputetët të japin një pjesë të rrogës së tyre për strehimin e afganëve. Por një tjetër telefonues qeshi me të madhe me këtë propozim duke thënë se ata po na marrin pasurinë e jo më të bëjnë humanizma.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha