Pse NXEHET Presidenti mor burrë? Zotëria: Ja halli i madh i Ilir Metës

17 Korrik, 10:26

Një telefonues në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli në lidhje me veprimtarinë e Presidentit Ilir Meta duke drejtuar edhe një pyetje. Pse nxehet Presidenti? Më pas qytetari  zbuloi hallin e madh të kreut të shtetit që sipas tij është justifikimi i pasurisë. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha