Del VIDEO nga momenti i ekzekutimit të ish-policit Xhelal Reçi në Laç! U zbulua gjatë hetimeve për atentatin me tre të vrarë në Fushë Krujë

20 Korrik, 23:05 | Përditesimi i fundit: 2022-07-20 23:06:16

Publikohet video e ekzekutimit të ish-policit Xhelal Reçi në Laç. Video ka dalë gjatë hetimeve të policisë për të gjetur vrasësit e tre të rinjve Briland Martinaj, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata. Report Tv ka mësuar se në fokus të hetimit është edhe vrasja e ish-efektivit Xhelal Reçit, për të kuptuar mbi konfliktet e hapura mes grupeve kriminale. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha