“Puthje e përqafime kudo”, lutja e zonjës: Festoni në familje, s’dihet fundi i kësaj “lufte”

18 Dhjetor 2020, 09:51 | Përditesimi i fundit: 2020-12-18 10:10:27

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun telefonoi një zonjë që së pari ngriti alarmin duke thënë se shikon kudo që njerëzit puthen e përqafohen ndërsa kishte edhe një lutje: Festoni në familje pasi fundi i kësaj “lufte” ende nuk dihet.

Programe të tjera

Shiko të gjitha