Pyetja e telefonuesit: Kush drejtësi është më efikase drejtësia komuniste apo ajo kapitaliste?

5 Qershor, 09:49

Në diskutimin për drejtësinë një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte një pyetje direkte për drejtuesin e programit. Ai tha: Kush është më shumë efikase drejtësia komuniste apo ajo kapitaliste? Ndërsa vetë e argumentoi situatën në atë periudhë dhe atë tani.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha