“Qenit i kërkohet certifikata e vaksinimit jo njeriut” telefonuesi i prerë: Jo vaksinim me detyrim

14 Gusht, 09:11

Mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua për një vendim të shkollës së Magjistraturës që ka vendosur si kusht vaksinimin. Një telefonues ishte kundër vaksinimit me detyrim dhe thotë me batutë se vetëm qenit i kërkohet certifikatë vaksinimi e jo njeriut. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha