Qytetarët nuk zbatojnë masat, telefonuesi: Futini në tunele e në burg, lërini 48 orë pa bukë

10 Shkurt, 11:32

I shqetësuar madje shumë ishte një telefonues për situatën e pandemisë në vendin tonë. Duke telefonuar në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zotëria tha se qytetarët nuk zbatojnë masat dhe rrezikojnë jetë njerëzish dhe të futen në tunele apo edhe në burg dhe madje sipas tij t’i lënë edhe pa bukë pasi nuk marrin vesh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha