Qytetari e uron të rrijë edhe 8 vite në pushtet, Rama ia kthen me batutën që s'e priste

19 Shkurt, 13:24

Teksa po largohej nga shtëpia e re në Sauk e cila sapo ishte rikonstruktuar nga tërmeti, Rama u përball me urimin e një qytetari i cili i tha se dëshironte që ta shihte edhe 8 vite të tjera në pushtet. Megjithatë, përgjigja nuk ishte ashtu siç priste. Rama ia kthehu me batutë dhe të gjithë shpërthyen në të qeshura.

Kategori të tjera