Qytetari i zhgënjyer i bie shkurt për drejtësinë: Jo SPAK por KAPS, nuk ka bërë asgjë

11 Mars, 09:58

Vetëm një mendim por shumë të qartë kishte një telefonues mëngjesin e sotëm në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai foli për drejtësinë dhe tha se SPAK duhet të lexohet mbrapsh KAPS. Kjo sipas zotërisë vetëm e vetëm se nuk ka bërë asgjë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha