Qytetari ngjitet në majë të shtyllës së tensionit të lartë për të vendosur flamurin e PD, Xhelal Mziu: Ia vlen të rrezikosh për të ngritur të mirën

21 Prill, 08:01

Video është publikuar nga kandidati për deputet i PD-së, Xhelal Mziu, i cili thotë se ia vlen të rrezikosh për të ngritur të mirën dhe për të ulur të keqen

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha