Qytetari ngre alarmin: Kafe e raki dhe në lokale bëhet nami, në autobusa nga 200 veta

22 Dhjetor 2020, 10:14

Shumë i shqetësuar ka qënë një qytetar që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se në lokale po bëhet nami me njerëzit që pijnë kafe e raki për qejf dhe nuk mbajnë distancën. Tjetër shqetësim për të ishte dhe transporti publik kur tha se shikon edhe nga 200 veta në autobus.

Programe të tjera

Shiko të gjitha