Qytetari thirrje SPAK: Të merren të pandehur Shkëlzen Berisha dhe politikanët e korruptuar!

26 Korrik, 12:24

Listat e hapura dhe mundësia që nëpërmjet tyre mund të kemi deputetë më një figurë më me integritet në Parlament ishte në qendër të komunikimit të gazetares Migena Sotiri me qytetarët, ditën e sotme në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju”. “Të merren të pandehur Shkëlzen Berisha dhe politikanët e korruptuar! Drejtësia të vihet në vend!” Ishte kjo thirrja e një qytetari të revoltuar drejtuar SPAK-ut duke akuzuar për korrupsion dhe afera disa nga eksponentët e politikës në vend që sipas tij kanë abuzuar në kurriz të shqiptarëve në 30 vite demokraci. Ai u ndal me forcë edhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha duke kërkuar hetimin e pasurisë së tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha