Qytetari tregon si VOTOHEJ në KOMUNIZËM: Kutia e Enverit dhe kutia e Titos por….

14 Korrik, 11:01

“Koalicionet duhet të ekzistojnë”. Ky është mendimi i një qytetari për temën e ditës në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” ne Report Tv. Zotëria po ashtu na tregoi edhe si votohej në komunizëm duke thënë se kishte dy kuti votimi një për Enverin dhe një për Titon por… Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha