'Rama ik'/ Rama tallet me protestuesit: Sa të pi një kafe me Gjushin do ua plotësoj dëshirën

24 Qershor 2019, 20:36

E ndërsa një grup demokratësh protestonin me thirrjet 'Rama ik' disa metra larg nga sheshi ku po zhvillonte mitingun në Durrës, Rama ironizoi duke thënë se do ua plotësonte dëshirën. "Unë sa të mbaroj do të pi një kafe në Durrës me Gjushin dhe do të iki në Tiranë, atë  'Rama ik' që thonë ata, do ta realizojnë se unë do të iki në Tiranë" tha Rama.

Kategori të tjera