Rama: Ilir Meta si Hëna, e kapëm të plotë dikur tani u kthye nga Saliu që e shikon nga fundi i botës

23 Qershor, 20:42 | Përditesimi i fundit: 2019-06-23 21:32:44

Kryeministri Rama zhvilloi një takim elektoral në Gjirokastër ku prezantoi Flamur Golemin si kandidat të Partisë Socialiste për bashkinë. Fjala e tij u karakterizua nga batuta të shumta ku nuk la pa përfshirë dhe kreun e shtetit Ilir Meta.

Kategori të tjera