Rama: Luli është çun i mirë, por askush si bie telefonit të tij për ndihmë, e dinë që është në gjumë

9 Tetor, 20:54 | Përditesimi i fundit: 2020-10-09 20:56:16

Kryeministri Edi Rama nuk ka ndalur ironitë për kundërshtarin e tij Lulzim Bashën duke thënë se ai është një "çun i mirë" por që qytetarët nuk do e merrnin kurrë në telefon për t'i zgjidhur një hall pasi është"në gjumë'

"Luli është çun shumë i mirë, por a ka një shqiptar që të ketë një hall natën do marri në telefon Lulin? JO! Dhe njerëzit e tij më të afërt do të thonë mos e shqetëso se është ora e gjumi", tha Rama.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera