Rama mbërrin në Bruksel, pritet nga presidenti i KE-së

16 Shkurt, 19:31 | Përditesimi i fundit: 2020-02-16 19:32:34

Rama mbërrin në Bruksel, pritet nga presidenti i KE-së. "Bruksel - Pritja nga Presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel.  Takimi “BE dhe Krerët e Vendeve të Ballkanit Perëndimor”, shkruan Rama. 

  •  

Kategori të tjera