Rama ngre dolli me raki me vlonjatët: Ky kamarieri është me LSI-në që nuk vjen?

4 Janar, 21:02

Kryeministri Edi Rama gjatë inspektimeve në Vlorë është ulur në një kafene duke konsumuar raki, ku nuk i ka kursyer batutat me qytetarët.

Edi Rama: O kamarier, hajde, hajde
Qytetari: Është me LSI-në ai
Rama: Janë futur nëpër vrima ata të LSI-së tani, çoç gatuajnë atje brenda
Pronari i lokalit: Të urojmë shëndet
Rama: E do një gotë raki edhe ti?
Pronari i lokalit: Unë do ta jap se jam pronari i lokalit
Rama: Jo, nuk ke çfarë na jep fare ti
Qytetari: Do të qerasim ne
Rama: Bjere atë kamerierin, me LSI-në e ke jetë?
Pronari i lokalit: Kamarieri është me ty
Rama: Hajde gëzuar çuna
Qytetari: Hajde shiko xhaxhi Edi Ramën LIVE, do ta shikojë LIVE
Rama: Sa vjeç je?
Fëmija: 7
Rama: Një vit më i madh se Zaho
Pronari i lokalit për gruan: Unë jam burri i kësajm bëjmë debat për ty në shtëpi ndonjëherë
Rama: Ti qenke burrë zotëri, dhe unë jam burri i asaj

Ndërkohë në postimin në Instagram, Rama ka treguar një bashkëbisedim me një nga vlonjatët. 

Një gëzuar me vlonjatë mes të qeshurash që kulmuan në fund me një demokrat:

- Gëzuar vëlla e mos u mërzit për PD që të mbeti në det!
- Po ç'të mërzitem o vëlla, ne PD gomë rezervë e kemi sa të të kemi ty!

 

Kategori të tjera