Rama nuk bën koalicion me LSI-në? Telefonuesi skeptik: Këtyre s’u zihet besë

13 Maj, 10:22

Kryeministri Edi Rama e përjashtoi mundësinë e një koalicioni me LSI-në por nuk është i këtij mendimi një telefonues i emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai i tha moderatorit Andi Kapxhiu se këto janë lojëra dhe se politikanëve nuk u zihet besë. E thënë qartë qytetari nuk e përjashton si mundësinë bashkëpunimin PS-LSI.

Kategori të tjera