Receta e ditës - Karkalecë me salcë finoku dhe sufle speciale / Pjesa e dytë

22 Maj 2018, 10:27

Karkalecë me salcë finoku dhe sufle speciale, zonja Tefta dhe Chef Ildi Shahini sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e dytë

Programe të tjera

Shiko të gjitha