“Receta” e zotërisë për kapjen e zjarrëvënësve: Parcela vjet e mbjellë me…sot e djegur,humbasin gjurmët

11 Gusht, 09:19

Edhe pse me nënkuptim një zotëri dha një “recetë” se si të kapen zjarrëvënësit. Duke folur në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai tha se të kontrollohet në rajonet e policisë. Ato parcela që vjet janë mbjellë me hashash e këtë vit janë djegur kjo bëhët për të humbur gjurmët. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha