Akil Kraja bëhet meme në rrjete sociale, qytetari i kthehet live: O I korruptuar, mos e intervistoni atë hajdut

20 Shtator, 13:42 | Përditesimi i fundit: 2022-09-20 13:47:44

Një situatë qesharake ishte ajo para Bashkisë së Tiranës sot. Teksa Këshilltari I PD Akil Kraja doli në një deklaratë politike, një qytetar I është afruar para kamerave dhe e ka cilësuar të korruptuar.

Kategori të tjera