Do ia haj veshin Ramës, qytetari i kthehet Kryemadhit: Ç’e duam ne një kryeministër pa…

19 Maj, 10:23 | Përditesimi i fundit: 2020-05-19 11:29:55

Një zotëri që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte shumë i ashpër me përfaqësuesit e LSI-së dhe qëndrimin e tyre në protestën për shembjen e teatrit. Ai kritikoi fjalorin e përdorur nga Monika Kryemadhi e cila në një moment tha se :” Do ia haj veshin Ramës” dhe iu përgjigj ashpër kryetares së LSI-së. Ndiqeni reagimin e indinjuar të zotërisë edhe për zyrtarë të tjerë të kësaj force politike.

Kategori të tjera