Report Tv sjell pamjet nga dron! Shikoni protestën e grupit të artistëve dhe opozitës për Teatrin

20 Maj, 17:59

Report Tv sjell pamjet me dron nga protesta e pasdites së sotme që po zhvillohet në bulevard përpara ministrisë së Brendshme në hyrje të pedonales, që më parë të dërgonte te godina e Teatrit Kombëtar, por tashmë aty janë inertet e fundit që po hiqen për t'i hapur rrugë projektit të ri. Përmes dronit Report Tv ju sjell situatën dhe cfarë është duke ndodhur pas nisjes së protestës, teksa bulevardi është bllokuar.

  •  

Kategori të tjera