Restaurimi i teatrit? Batuta e vlonjatit:” Njësoj si nënës time 90 vjeçe t’i vësh të kuq buzësh”

15 Maj, 10:49

Vendimi i Këshillit Bashkiak të Tiranës për të shembur godinat e Teatrit Kombëtar u diskutua mëngjeisn e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv . Një ndjekës i rregullt i programit nga Vlora duke folur me moderatorin Andi Kapxhiu tha se është për një teatër të ri dhe mundësinë e një restaurimi e komenton me një batutë:” Njësoj si t’i vendosësh nënës time 90 vjeçe të kuq buzësh e ta quash nuse” e mbyll ai telefonatën.

b.ha./Shqiptarja.com

Kategori të tjera