Rindërtimi post tërmet me Arben Ahmetaj dhe foltorja e Berishës

27 Nëntor 2021, 07:34

Interviste me Zv. Kryeministrin Arben Ahmetaj Cili eshte bilanci i rindertimit pas 2 viteve nga termeti i 2019. Si eshte situata me familjet qe mbeten pa strehe? A ka ende familje qe jetojne ne cadra? Kur perfundon teresisht procesi i rindertimit dhe sa i ka kushtuar buxhetit te shtetit ky proces? Si i pergjigjet Ahmetaj pretendimeve te opozites per korrupsion ne tendera ? Buxheti i 2022 dhe sfidat per mbajtjen e cmimeve nen kontroll si dhe ulja e borxhit publik.. 2- A i bashkoi foltorja demokratet? Deklaratat dhe akuzat e forta te Berishes dhe Bashes.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha