Rrufeja godet dy herë makinën, shoferja dhe pasagjerët shpetojnë për mrekulli

17 Shtator 2019, 13:33

SIBERI- Një rrufe goditi makinën e  Anna Nakaznykh, një punonjëse hekurudhe në Siberi.

"Unë u verbova për një sekondë të ndarë, kapa timonin me një kontroll të vdekjes. Ndodhi kaq shpejt", tha Galina vajza që filmoi rrufenë. 

Sipas "The Siberian Times", makina Toyota RAV4 nuk shpërtheu në flakë, por motori i saj u prish gjatë goditjes.

Më vonë shoferja postoi se të gjithë janë shumë mirë dhe makina po riparohet.

Kategori të tjera