Rruga në Kamëz mban emrin e tij, qytetari PROPOZON: Edhe SELIA e PD të quhet Bashkim Gazidede

22 Qershor, 10:15

Një i moshuar duke folur për temën e ditës së sotme në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ku u fol për një rrugë në Kamëz që mban emrin e ish-kreut të SHIK Bashkim Gazidede kishte një propozim konkret. Zotëria tha se i ndjeri Gazidede ka kontribuar por për PD-në dhe Jo për Shqipërinë. Ai propozoi që edhe selia qëndrore e PD-së të quhet Bashkim Gazidede.

Programe të tjera

Shiko të gjitha