Rubrika në Report Tv për librat e rinj që DUHET t'i lexoni! 3 autorë vendas dhe Bommel e historisë së bujshme të dashurisë Macron

19 Janar 2020, 17:33 | Përditesimi i fundit: 2020-01-19 17:35:18

"Librat e rinj” është rubrika më e re kulturore në “Report tv”, që vjen si një udhërrëfyes mbi botimet e reja.

Kësaj here përzgjodhëm tre autorë vendas dhe francezen Sylvie Bommel, që heton mbi një nga historitë më të përfolura të dashurisë, atë të çiftit Makron.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha