Ruçi i tërheq vëmendjen Alimadhit: Vendose maskën, ju e kaluat me gjithë ato vuajtje COVID-in

30 Korrik, 11:29

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i kërkoi deputetit Adriatik Alimadhi që të vendosë maskën për të respektuar masat anti-COVID. "Ju lutem vendosni maskën, nëse ju e kaluar nuk do të thotë të dëmtojmë ne të tjerët. Ne të kemi uruar me gjithë shpirt shërim të shpejtë dhe jemi interesuar për ato vuajtje që kalove". Tre deputetë të kuvendit janë me COVID, Ralf Gjoni, Ejlo Hysko dhe Enver Roshi.

  •  

Kategori të tjera