Sali Berisha: Fredi Beleri po hante një pjatë pilaf në 12 të natës kur u arrestua, ata thanë po shpërndante euro, ja flagranca

8 Shtator, 21:58

Kreu i Rithemelimit Sali Berisha vijon mbrojtjen ndaj kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës Fredi Beleri i cili ndodhet në burg për blerje votash. Sipas Berishës mbrëmjen e arrestimit, Fredi Beleri ka qenë duke ngrënë pilaf dhe jo duke shpërndarë euro.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha