“Sali Berisha ka bërë pazar me Fatos Nanon, ja çfarë do të ndodhë së shpejti...”

3 Janar, 09:42 | Përditesimi i fundit: 2021-01-03 11:03:37

Në emisionin e kësaj të diele “Shtypi i ditës dhe ju” moderuar nga gazetari Besard Jacaj në Report TV, u fol për vaksinën dhe gatishmërinë e qytetarëve për ta bërë atë kur të mbërrijë në Shqipëri. Sipas një qytetari, në prill ndërrohet qeveria sepse dy ish-kryeministrat kanë bërë marrëveshje.

Programe të tjera

Shiko të gjitha