Sali Berisha në listën e zezë të SHBA-ve, telefonuesi i bindur: Ky është çlirimi i dytë i Shqipërisë

20 Maj, 10:06

Shpalljen si të padëshiruar të Sali Berishës nga SHBA një telefonues e cilëson si çlirimin e dytë të Shqipërisë. Zotëria duke folur në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv shpjegon edhe arsyen pse. Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha