Përplasje mes deputetëve të opozitës, Sula-Çollakut: Ta pres fytin po ik o mashtrues

10 Nëntor, 10:04 | Përditesimi i fundit: 2023-11-10 10:11:33

Pas kalimit online të mbledhjes në komisionin për Çështjet Evropiane, ka pasur një përplasje tëashpër me fyerje mes deputetëve dempokratë Dashnor Sula dhe Kreshnik Çollaku. Madje pati edhe konfrontim fizik mes tyre dhe u desh ndërhyrja e disa të pranishmëve dhe deputetit Lefter Gështenja për të ndalur përplasjen.