Shehu në Report Tv: Rrëzimi i rezolutës që dënon genocidin serb në Srebrenicë, akt absurd! Vila 760 mijë euro? Gënjeshtër, nëse Bardhi di diçka, ta kallëzojë

12 Maj, 13:48 | Përditesimi i fundit: 2022-05-12 13:49:49

Kuvendi rrëzoi sot rezolutën e propozuar nga Tritan Shehu për gjenocidin serb në Srebrenicë. Në një intervistë për Report Tv, Shehu tha se votimi kundër ishte një akt absurd. I pyetur se pse po e kërkojnë pas 27 vitesh, Shehu tha se janë ngjarjet e reja që po ndodhin dhe po e imponojnë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha