Shënohet goli i parë në derbin Partizani-Tirana

13 Dhjetor 2019, 19:24

Vetëm 8 minuta lojë dhe Tirana kalon në avantazh në derbin përballë Partizanit. Golin e shënoi Batha me kokë pas krosimit të Torasës.

  •  

Kategori të tjera