Sherr në avion, pasagjerja godet me grusht stjuardesën, i thyen dy dhëmbë

29 Maj, 12:45

Një sherr i ashpër mes një pasagjereje dhe një stjuardese ka përfunduar me 2 dhëmbë të thyer për këtë të fundit.  Stjuardesa u godit me grushte nga një pasagjerë gjatë një fluturimi nga Sacramento për në San Diego më 23 maj.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha