Shiu bën bashkë mazhorancën dhe opozitën, Zhupa pret në cadër Ekonomin, hynë duke qeshur në parlament

3 Maj, 13:08

Shiu i mëngjesit të sotëm ka bërë bashkë në një çadër mazhorancën dhe opozitën. Deputetja Ina Zhupa teksa po i drejtohej Parlamentit për të qenë e pranishme në seancën e posacme në shoqërinë e deputetit të PS Etjen Xhafaj, pa nga larg Milva Ekonomin, ministren për Standadet e Shërbimeve duke ecur me shpëjtësi për mos t’u lagur nga shiu.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha