Shkarkimi i nënës/ Rudina Hajdari: Ato që thonin jam në kuvend për ta mbrojtur, e morën përgjigjen!

18 Qershor, 11:33 | Përditesimi i fundit: 2020-06-18 11:34:04

Rudina Hajdari ka komentuar shkarkimin e nënës së saj, Fatmira Hajdari nga Vettingu.  

“Dita e sotme ka filluar me një lajm për familjen time. Shumë njerëz më janë hedhur në fyt dhe thonë që u rri në Kuvend për time më, ato , që më janë hedhur si ujqër sot e morën përgjigjen, unë besoj te Reforma në drejtësi, kur e them për time më  unë e them për të gjithë dhe nuk rri këtu për interesat e familjes sime”, tha Rudina Hajdari.

Kategori të tjera