Shkodër/ Militantët e PD i vënë flakën me benzinë KZAZ-së nr. 3

18 Qershor, 20:47 | Përditesimi i fundit: 2019-06-18 21:17:20

Pas përplasjeve të ndodhura në KZAZ nr. 3 në Shkodër, në shkollën 'Shejnaze Juka', militantët e PD i kanë vënë flakën godinës duke përdorur benzinë. Ata janë konfrontuar me punonjësit e policisë dhe zjarrfikëset duke mos lejuar edhe ndëryrjen e tyre.

  •  

Kategori të tjera