Shkodrani e RRËFEN në emision, integrimi në BE si historia e NUSES me krushqit

24 Qershor, 10:18

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm u bë pjesë një zotëri nga Shkodra telefonues i rregullt i cili temën e ditës e komentoi duke treguar një histori. Për çështjen e integrimit që është apo jo gati Shqipëria për në BE zotëria në studio me gazetarin Andi Kapxhiu tregoi historinë e nuses me krushqit. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha