Shkodrani rrëfen dramën: Humba dy të afërme nga Covid të pavaksinuara, burrat e vaksinuar shpëtuan

27 Gusht, 09:12

Vaksinimi me detyrim u diskutua mëngjesin e sotëm në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një telefonues nga Shkodra rrëfeu dramën kur tha se dy të afërme të tij humbën jetën nga Covid pasi ishin të pavaksinuara ndërsa burrat e tyre të vaksinuar shpëtuan.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha