Shkodrani thirrje Ramës: Futu mik tek Blinken t’i fali gabimet Berishës, të dy komunistë keni qënë

21 Gusht, 09:17

Një zotëri nga Shkodra që telefonoi mëngjesin e sotëm në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte një thirrje për kryeministrin Edi Rama. Ai i kërkoi Ramës që të futet mik tek sekretari amerikan i shtetit Blinken që t’i fali gabimet Berishës meqë në të kaluarën të dy komunistë kanë qënë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha